onlinemag.cz Další magazíny: Auto moto | Cestování | Domov | Finance | Reality | Elektro | Kultura | Móda | Hobby | Sport

Developeři lákají na letní slevy

Prázdniny jsou v plném proudu. Lidé jsou na dovolených, užívají si sluníčka a starosti běžného života nechávají na pozdější dny. Podobné je to s výběrem a koupí nového bytu. Developeři tak připravují letní akce, aby nalákali zájemce o byt.

Slevy na nákup

Jedna z možných nabídek při koupi nového bytu je procentuelní sleva. Vyberete si byt a pokud ho v průběhu prázdnin koupíte, můžete získat 5% slevu. I když se může zdát, že 5% není velká sleva, tak u bytů, které se pohybují okolo 3 miliónů, je pět procent vítaným bonusem, za který si můžete vybavit byt základními věcmi.

Kuchyň nebo garážové stání

Dalším lákadlem pro všechny, kdo vybírají z developerských projektů je nabídka na zařízení kuchyně, nebo garážové stání za pár korun. O parkovací stání bývá velký zájem. I když se u novostaveb s venkovním parkováním počítá více, než např. na sídlištích,tak i přesto nemusíte před barákem místo na zaparkování nalézt. Garážové stání vám tak dává jistotu parkování a navíc máte auto v bezpečí.

Kuchyňská linka bývá prvním vybavením bytu vůbec. Pokud veškeré zařizování necháte až po převzetí bytu, může se vám nastěhování do nového prodloužit. Než totiž vyberete správnou kuchyň, a než jí dovezou a smontují, může uplanout i několik týdnů. Vybrání a namontování kuchyňské linky ještě před převzením není vůbec od věci. Navíc pokud máte kuchyňskou linku v letní akci téměř zadarmo.

Projekty, které táhnou

Nejoblíbenější jsou stále novostavby v Praze. Developerské projekty Praha nabízí velké množství lokalit, z kterých si vybere každý. Milovníci ruchu velkoměsta si mohou pořídit byt v centru Prahy, kde jim nic neunikne. Milovníci přírody, nebo rodiny s dětmi uvítají spíše bydlení v zeleni a v blízkosti parků a lesoparků, kde mohou trávit svůj volný čas. Jednou e zajímavých lokalit je Praha 10, kde jsou aktuálně k dispozici byty z projektu Zelený Botič. Zelený Botič řeší kompromis mezi bydlením ve městě a zároveň v přírodě. Terasovité bytové domy se nacházejí na okraji přírodního parku Botič.Milíčov. Zároveň jste do pár minut na stanici metra Skalka, které vás odveze přímo do centra.

Pro pracovně vytížené nebo mladé s oblibou žít v centru města je v nabídce projekt Liberty building. Liberty building kloubí v sobě příjemné bydlení a zároveň prostory pro zřízení vlastní kanceláře. Občanská vybavenost je v těsné blízkosti, není tak třeba dalece cestovat.