onlinemag.cz Další magazíny: Auto moto | Cestování | Domov | Finance | Reality | Elektro | Kultura | Móda | Hobby | Sport

Pronájem kancelářských prostor v Praze

Kupovat kancelářské prostory, nebo dokonce dům v Praze není vůbec levná záležitost. Praha jako hlavní město České republiky přitahuje zájem obchodníků českých i mezinárodních. Hlavní město je také sídlem vlády, prezidenta, České národní banky a mnoha dalších významných institucí. Praha je centrem obchodu a služeb pro miliony lidí kteří sem dojíždějí denně a nebo více či méně pravidelně. Mít v Praze své kancelářské prostory je tedy jistě vhodné a pro filmu velmi přínosné. Pro firmy, které mají většinu své klientely v Praze a potřebují se se zákazníky a obchodními partnery setkávat je pražská kancelář přímo nezbytností.

Výborná dopravní dostupnost

Ideální umístění pražské kanceláře bude pravděpodobně cca do 3 km od centra města. Městské metro, tramvajová doprava, stovky městských autobusových linek a taxi spojuje velmi dobře celé město. Ne nadarmo se této dopravě říká integrovaná. Díky pražské kanceláři může zákazník stihnout více schůzek a povinností za kratší časový úsek. Ne každý začínající podnikatel si přeje investovat přímo do nákupu domu nebo kancelářských prostor. Pro krátkodobější a flexibilnější využití kanceláře je možná vhodnější zajistit si pronájem kanceláří v Praze na klíč namísto nákupu do osobního vlastnictví.

Pronájem v centru Prahy

Firmy jako je mezinárodní společnost Regus zajišťují zájemcům o pronájem komplexní služby spojené s poskytnutím fyzické a nebo i virtuální kanceláře na míru. Kanceláře poskytované předními společnostmi v oboru jsou umístěné v centru města, na Pankráci, Zlatý anděl a podobně. Kancelářské budovy a nebo také business centra vynikají svou dopravní dostupností a zvláště vybavením kancelářských prostor a zázemím business centra.

Výhody kancelářského centra

Moderní business centrum bývá vybaveno parkovištěm, recepcí, bufetem, automaty, sociálními zařízeními a připojením k internetu wifi. Samotné kanceláře jsou pak vybaveny nábytkem a příslušenstvím podle přání a požadavkům každého zákazníka. Tyto atributy kancelářských center mají za cíl nabídnout co nejkomplexnější službu zákazníkovi, který si zde pronajme své kanceláře. Je možné si pronajmout jak malé a úsporné kancelářské prostory, tak velké místnosti i pro desítky zaměstnanců.